Milline on parim täisautomaatne vererõhuaparaat?


Milline on koduseks kasutamiseks mõeldud parim vererõhuaparaat ja mis funktsioone see sisaldama peaks?

Parim vererõhuaparaat mis on koduseks kasutamiseks mõeldud võib sõltuda individuaalsetest eelistustest, vajadustest ja kindlasti ka eelarvest. Vaata millised funktsioonid peaksid ühel parimal vererõhuaparaadil olemas olema.

 1. Kasutuslihtsus:

  valige kasutajasõbralik ja hõlpsasti kasutatav monitor. Sellised funktsioonid nagu suured, hõlpsasti loetavad ekraanid ja lihtne ühe nupuvajutusega toimimine muudavad vererõhu jälgimise kodus mugavamaks.

 2. Maksumus:

  Määrake eelarve ja võrrelge erinevate kaubamärkide ja mudelite hindu. Pidage meeles, et kõrgema hinnaga monitorid võivad pakkuda lisafunktsioone või suuremat täpsust.

 3. Manseti suurus:

  Veenduge, et monitoril on teie käe ümbermõõdule sobiv manseti suurus. Parim vererõhuaparaat võtab arvesse õige suurusega manseti kasutamise, mis on täpsete näitude saamiseks jaoks hädavajalik.

 4. Mälu ja andmete salvestamine:

  Mõnel vererõhuaparaadil on varasemate näitude salvestamiseks sisseehitatud mälu, mis võib olla kasulik vererõhu muutuste jälgimiseks aja jooksul. Mõelge, kas see funktsioon on teie jaoks oluline.

 5. Kaasaskantavus:

  Kui plaanite sageli reisida või jälgida vererõhku liikvel olles, kaaluge kaasaskantavat monitori, mis on kerge ja kompaktne.

 6. Täpsus:

  Täpsus on vererõhu tõhusaks jälgimiseks oluline. Kui teil mõnda kliinilist näidustust ei ole, ja otsite parimat täisautomaatset vererõhuaparaati aega-ajalt kodus mõõtmiseks, siis sobivad ka odavama hinnaklassiga vererõhumõõtjad.

Mõned usaldusväärsed kaubamärgid, mis on tuntud täpsete ja usaldusväärsete koduste vererõhuaparaatide tootmise poolest on aga Omron, Welch Allyn ja Panasonic. Milline on parim vererõhuaparaat antud mudelitest? Ilmselt oleneb see kasutaja vajadustest.

Lõppkokkuvõttes on hea mõte enne vererõhuaparaadi ostmist konsulteerida oma tervishoiuteenuse osutajaga, et tagada selle vastavus teie konkreetsetele vajadustele ja nõuetele. Samuti võivad nad anda juhiseid monitori õigeks kasutamiseks ja tulemuste täpseks tõlgendamiseks.

Siin on parimad vererõhuaparaadid mis hetkel Eestis saadaval:

 1. MY-G028C
  Hind: 39.-
  Plussid:Odav hind, Kasutusmugavus, Kergesti loetavad numbrid
  Miinused:Kättesaadavus poodides, Mitte nii tuntud bränd.
  • mõõtmise salvestusruum:

   (2 inimest), IHB arütmia tuvastamine,LCD ekraan, intelligentne kolme värvi taustvalgus (valikuline) Pinge võimsuse tuvastamine, madal energiatarve

  • Mõõtmise meetodid:

   Impulssskaneerimine / ostsillograafiline määramine

  • Eraldusvõime:

   1 mmHg (0,1 kPa)

  • Täpsus:

   ± 3 mmHg (± 0,4 kPa)

  • Pulss:

   Loetud väärtus 3% piires

  • Korpus:

   Moderne, kerge ja kompaktne, sobib koduseks tervishoiuks (pered ja täiskasvanud)

  • Automaatne väljalülitus:

   Automaatne väljalülitus, kui 1 minuti jooksul ei tehta ühtegi uut toimingut.

 2. Omron EVOLV All-in-one
  Hind: 219.-
  Plussid:Bluetooth ühenduvus,Kliiniliselt testitud
  Miinused:Kõrge hind, Mõned kasutajad kurtnud aku vastupidavuse üle, eriti kui Bluetoothi kasutatakse
  • Kõik-ühes disain:

   Omron EVOLV ühendab manseti ja kuvaseadme üheks kompaktseks seadmeks, muutes selle kasutamise lihtsaks, ilma et oleks vaja eraldi komponente või torusid.

  • Kliiniliselt kinnitatud täpsus:

   See vererõhumõõtja on kliiniliselt valideeritud, et see vastaks kõrgeimatele täpsusstandarditele, tagades usaldusväärsed näidud tervise paremaks juhtimiseks.

  • Bluetooth-ühenduvus:

   Sisseehitatud Bluetooth-ühendusega võimaldab Omron EVOLV sujuvat andmeedastust teie nutitelefoni või tahvelarvuti rakendusse Omron Connect. See võimaldab teil jälgida oma vererõhu trende aja jooksul ja jagada andmeid oma tervishoiuteenuse osutajaga parema ülevaate saamiseks.

  • Intuitiivne kasutamine:

   EVOLV-l on ühe nupuga juhtimine kiireks ja probleemivabaks mõõtmiseks. Selle suur ja hõlpsasti loetav ekraan annab selged näidud.

  • Ebaregulaarsete südamelöökide tuvastamine:

   Monitor on varustatud täiustatud tehnoloogiaga, et tuvastada ebaregulaarsed südamelöögid mõõtmise ajal, pakkudes teile täiendavat teavet teie südame-veresoonkonna tervise kohta.

  • Eelvormitud Intelli Wrap mansett:

   EVOLV-l on eelvormitud Intelli Wrap mansett, mis sobib mugavalt ümber õlavarre, tagades täpsed näidud ja vähendades vale positsioneerimise ohtu.

  • Mitme kasutaja funktsionaalsus:

   Omron Connecti rakendusega saate luua mitu kasutajaprofiili, muutes selle sobivaks kogu pere või leibkonna vererõhu jälgimiseks.

  • Kaasaskantav ja reisikindel:

   Selle kompaktne ja klanitud disain muudab Omron EVOLV-i ideaalseks kasutamiseks kodus või reisil olles, võimaldades teil jälgida oma vererõhku kõikjal, kuhu lähete. Üldiselt pakub Omron EVOLV kõik-ühes mugavust, täpsust ja täiustatud funktsioone, mis aitavad teil vererõhku tõhusalt jälgida ja hallata paremate tervisetulemuste saavutamiseks.

 3. Beurer BC 58
  Hind: 100.99.-
  Plussid:Mugav mansett, pakub arütmiatuvastust
  Miinused:Kõrgem hind, Keskmisest suurem/kobakam seade
  • Kliiniliselt testitud täpsus:

   BC 58 vererõhumõõtjat on rangelt testitud ja kinnitatud vastavalt rahvusvahelistele standarditele, tagades täpsed näidud, mida võite usaldada oma vererõhutasemete jälgimiseks.

  • Kahe kasutaja režiim:

   Vererõhuaparaat sobib ideaalselt mitme kasutajaga peredele: see võimaldab teil salvestada ja jälgida andmeid eraldi kasutajate jaoks. See funktsioon võimaldab isikupärastatud jälgimist ja näitude hõlpsat võrdlemist.

  • Suur, kergesti loetav ekraan:

   Suure LCD-ekraaniga varustatud seade pakub selgeid ja hõlpsasti loetavaid mõõtmisi isegi nägemispuudega kasutajatele. Valgustatud ekraan kuvab teie süstoolse ja diastoolse vererõhu näidud ning pulsisageduse, muutes tulemuste tõlgendamise lihtsaks.

  • Ebaregulaarse südamelöögi tuvastamine:

   BC 58 vererõhumõõtjal on täiustatud tehnoloogia, mis tuvastab mõõtmise ajal ebaregulaarsed südamelöögid. See võimalus hoiatab teid võimalike südame rütmihäirete eest, pakkudes lisaks tavapärasele vererõhu jälgimisele väärtuslikku teavet teie südame tervise kohta.

  • WHO klassifikatsiooni indikaator:

   Et aidata teil mõista oma vererõhu näitajaid tunnustatud tervisestandardite kontekstis, sisaldab BC 58 WHO klassifikatsiooni indikaatorit. See funktsioon kategoriseerib teie vererõhunäidud vastavalt Maailma Terviseorganisatsiooni juhistele, andes selget tagasisidet selle kohta, kas teie vererõhk jääb normaalsesse, kõrgenenud või hüpertensiivsesse vahemikku.

  • Ühe puutega juhtimine:

   BC 58 vererõhumõõtja intuitiivne disain ja ühe puudutusega juhtimine muudab teie vererõhu jälgimise kiireks ja lihtsaks.

  • Mälu salvestusruum:

   Salvestab mugavalt kuni 120 näitu kasutaja kohta, mis võimaldab teil jälgida oma vererõhu trende aja jooksul. See mälufunktsioon võimaldab teil jälgida vererõhutaseme muutusi ja jagada olulisi andmeid oma tervishoiuteenuse osutajaga teadlike otsuste tegemiseks.

  • Reguleeritav mansett:

   See on loodud sobima paljude erinevate käte suurustega, sisaldab reguleeritavat mansetti, mis tagab mõõtmise ajal mugava ja turvalise sobivuse. Manseti ergonoomiline disain tagab täpsed näidud, säilitades ühtlase rõhu õlavarrearterile.

  • Aku indikaator ja automaatne väljalülitus:

   Toote optimaalse jõudluse säilitamiseks on seadmel aku indikaator, mis annab märku, kui on aeg patareid vahetada. Lisaks lülitub monitor automaatselt välja pärast teatud perioodilist tegevusetust, säästes aku kasutusaega ja suurendades energiatõhusust.

 4. Omron M7 INTELLI IT
  Hind: 99.95-
  Plussid:Kahekordne kontrollsüsteem: mis teeb automaatselt kolm järjestikust mõõtmist ning arvutab keskmise tulemi täpsuse suurendamiseks.
  Miinused:Energiaallikaks patareid, kõrge hind
  • Intelli Wrap Cuff tehnoloogia:

   M7 INTELLI IT vererõhumõõturil on Omroni patenteeritud Intelli Wrap Cuff, mis on loodud tagama täpsed mõõtmised sõltumata manseti asukohast õlavarre ümber. See uuenduslik tehnoloogia vähendab manseti ebaõige paigutuse tõttu ebatäpsete näitude riski, pakkudes igal kasutuskorral usaldusväärseid tulemusi.

  • Kahekordne kontrollsüsteem:

   Kasutades ostsillomeetriliste ja auskultatoorsete mõõtmismeetodite kombinatsiooni, sisaldab M7 INTELLI IT Omroni kahekordse kontrolli süsteemi, et kontrollida vererõhu näitude suuremat täpsust. Võrreldes mõlema meetodi mõõtmistega, suurendab see süsteem kindlustunnet monitori töökindluse vastu, pakkudes ühtseid ja usaldusväärseid tulemusi.

  • Bluetoothi ühenduvus:

   Ühendage M7 INTELLI IT vererõhuaparaat Bluetooth-tehnoloogia abil sujuvalt nutitelefoni või tahvelarvutiga. See funktsioon ühildub rakendusega Omron Connect ja võimaldab juhtmevaba andmeedastust, võimaldades teil oma vererõhunäitu mugavalt mobiilseadmes salvestada, jälgida ja analüüsida. Saate ülevaate oma tervisetrendidest, seadke eesmärke ja jagage oma tervishoiuteenuse osutajaga olulist teavet, et saada isikupärastatud hooldust ja juhiseid.

  • Hüpertensiooni indikaator:

   Täiustatud hüpertensiooni indikaatoriga M7 INTELLI IT vererõhumõõtja annab kohest tagasisidet teie vererõhunäitude kohta vastavalt tunnustatud tervisejuhistele. Saate hõlpsasti tõlgendada oma tulemusi värvikoodiga indikaatori põhjal, mis liigitab vererõhutaseme normaalseks, hüpertensioonieelseks ja hüpertensioonifaasiks, andes teile võimaluse astuda ennetavaid samme olukorra lahendamise suunas.

  • Hommikuse hüpertensiooni tuvastamine:

   Toode sisaldab spetsiaalseid algorütme hommikuse hüpertensiooni tuvastamiseks, mis on tavaline, kuid sageli diagnoosimata seisund, mis on seotud suurenenud kardiovaskulaarse riskiga. Jälgides ja registreerides automaatselt teie vererõhku hommikutundidel, annab see funktsioon väärtuslikku teavet.

  • Täiustatud mälusalvestus:

   Salvestage ja vaadake M7 INTELLI IT vererõhumõõturil kuni 100 vererõhunäitu kahe kasutaja kohta. Tänu laiendatud mälumahule võimaldab see seade igakülgselt jälgida vererõhu trende aja jooksul, võimaldades teil jälgida muutusi, tuvastada mustreid ja teha teadlikke otsuseid oma tervisehaldusstrateegiate kohta.

  • Kergesti loetav ekraan:

   Sellel vererõhumõõtjal on suur taustvalgustusega ekraan selgete ja hõlpsasti loetavate numbritega, mis tagab teie vererõhu mõõtmiste vaevata tõlgendamise. Intuitiivne liides kuvab süstoolse ja diastoolse-d väärtused, pulsisageduse, kuupäeva ja kellaaja ning pakkudes ühe pilguga igakülgset tagasisidet.

  • Ebaregulaarse südamelöögi tuvastamine:

   Sisseehitatud ebaregulaarsete südamelöökide tuvastamise funktsiooni abil tuvastab ja hoiatab kasutajaid vererõhu mõõtmise ajal ebaregulaarsetest südamelöökidest. Arütmiate ja muude südamehäirete tuvastamisega suurendab see funktsioon teadlikkust teie südame tervisest ja kutsub vajaduse korral õigeaegset meditsiinilist hindamist.

 5. PIC Digit Smart
  Hind: 85.-
  Plussid:Kerge kasutada, Suur ekraan
  Miinused:Kõrge hind, Limiteeritud funktsionaalsus, Mittetuntud bränd
  • Vererõhu ja südame löögisageduse täpsed mõõtmised:

   Usaldusväärseid näidud tervise paremaks juhtimiseks.

  • Bluetooth-ühenduvus andmete sujuvaks sünkroonimiseks nutitelefonidega:

   Jälgige vaevata oma mõõtetulemusi, sünkroonides andmeid nutitelefoniga.

  • Suur LCD-ekraan näitude loetavaks tegemiseks:

   Nautige oma vererõhumõõtmiste hõlpsat loetavust.

  • Sisseehitatud mälu eelmiste näitude salvestamiseks koos kuupäeva- ja kellaajatemplitega:

   Salvestage oma tervisereis mugava salvestusruumi ja ajatemplite abil.

  • Mugav ja reguleeritav mansett:

   Sobib enamiku täiskasvanute käte suurustega: tagage iga kord täpsete näitude jaoks liibuv ja mugav istuvus.

  • Kompaktne ja kerge disain:

   Mugav kaasas kanda kui plaanite kodust välja minna ja liikvel olla.

  • Mobiilirakendus:

   Annab põhjaliku ülevaate südame-veresoonkonna tervisest: saate oma südame-veresoonkonna heaolu paremaks mõistmiseks teadmisi ja suundumusi.

Kokkuvõte:

Viis erinevat seadet, kuid milline on siis parim vererõhuaparaat?- Kõik pakuvad erinevaid omadusi ja eeliseid. Kõik sõltub inimese soovidest, ja väga suurt rolli mängib kindlasti ka eelarve. Kui rahakott lubab, võib kallima mudeli soetada. Kuid kui eelarve on lõhki, siis teevad töö ära ka odavama otsa seadmed.

 • MY-G028C: On odav, kergestikasutatav ja sobib koduseks kasutamiseks tervele perekonnale.
 • Beurer BC 58: Hinnaklass on kõvasti kallim, kuid pakub kliiniliselt kinnitatud täpsust, suurt ja kergesti loetavat ekraani ning võimalust registreerida andmeid kahe kasutaja jaoks.
 • Omron M7 INTELLI IT:Rohkem tuntud bränd, Intelli Wrap manseti tehnoloogia ja kahekordne kontrollsüsteem, mis tagab täpsemad mõõtmised, ning Bluetooth ühenduvuse nutitelefonidega, võimaldades jälgida andmeid rakenduse kaudu.
 • PIC Digit Smart:Kerge kasutada, kompaktne ja suure ekraaniga.
 • Omron EVOLV All-in-one:Keskmine hinnaklass, kliiniliselt testitud, et anda nii täpsed tulemused kui vähegi võimalik. Ning lisaks Bluetooth ühenduvus.

Kõigi nende vererõhumõõtjate eesmärk on pakkuda täpseid ja mugavaid vererõhu mõõtmisi, kuid nende vahel on erinevusi hinna, funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse osas.

Teised kasutajad on sellega seoses vaadanud veel:
Scroll to Top